Ośrodek Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej

Wynajem sal we Wrocławiu 

LOKALIZACJA I DOJAZD
 
Sale szkoleniowe mieszczą się w samym centrum Wrocławia przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 49 – 57 w nowoczesnym biurowcu, przylegającym do Hotelu Scandic. Mieszczą się na III piętrze w klimatyzowanym budynku posiadającym przestronną windę. Fundacja mieści się nieopodal Dworca Głównego PKP (ok. 650 m) i Dworca PKS (ok. 900 m). Jest to lokalizacja dogodna dla osób poruszających się komunikacją miejską.
PARKING
 
W pobliżu Ośrodka znajduje się kilka parkingów, w tym w Centrum Handlowym Arkady (ok. 300 m od biurowca), jak również przy samym biurowcu – na parkingu Hotelu Scandic oraz przy ul. Gabrieli Zapolskiej przy Teatrze Polskim.

SALE SZKOLENIOWE
 
Oferta obejmuje dwie sale szkoleniowo-konferencyjne o powierzchni 38 m2 oraz 52 m2. W zależności od układu krzeseł, przeznaczone są one odpowiednio dla 10-20 osób sala mniejsza oraz większa dla 20-30 uczestników. Wyposażone są w Internet bezprzewodowy, flipczart oraz za dodatkową opłatą – w rzutnik multimedialny. Oferujemy również całodzienny bufet kawowy oraz lunch.