Śląskie Forum Pracowników Kadr


Spotkanie Forum - wrzesień

Zapraszamy na kolejne spotkanie Śląskiego Forum Pracowników Kadr, które odbędzie się 29 września nt. "Potrącenia z wynagrodzeń po nowelizacji (od 8 września 2016 r.). Obsługa potrąceń komorniczych i urzędów skarbowych w świetle nowych przepisów" (zob. ofertę). 

Spotkanie Forum

 Zapraszamy na spotkanie Śląskiego Forum Pracowników Kadr, poświęconemu problemom kadrowym związanym ze świadczeniami pieniężnymi, które odbędzie się w dniu 19 stycznia 2016 r. (zob. ofertę).

Spotkanie Forum

 Zapraszamy na spotkanie Śląskiego  Forum Pracowników Kadr, poświęconemu problemom kadrowym związanym z rozpoczęciem i zakończeniem kadencji, które odbędzie się w dniach 25-26 września 2014 r. 

 

Spotkanie Forum Pracowników Kadr w hotelu "Zawiercie"

W dniach 6-7 listopada 2013 r. w hotelu „Zawiercie” w Zawierciu odbyło się kolejne szkolenie w ramach Śląskiego Forum Pracowników Kadr. W spotkaniu wzięło udział 27 uczestników, którymi byli Naczelnicy Wydziałów Organizacyjnych, Wydziałów Kadr oraz pracowników merytorycznych, pracujących w działach kadr.

 

Jesienne spotkanie Śląskiego Forum pracowników Kadr

Zapraszam Państwa serdecznie na dwudniowe szkolenie w ramach Śląskiego Forum Pracowników Kadr. Podczas seminarium zostaną w praktyczny sposób omówione najnowsze zmiany Prawa Pracy, zagadnienia umów pracowniczych, czasu pracy oraz urlopów pracowniczych.